محصولات


تیغچه سیسا


تیغچه سیسا، نسل جدید تیغچه و برخوردار از دقیق‌ترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی برش پروفیل می‌باشد. تولید و طراحی این تیغچه از ۲۰۱۰ میلادی توسط مجرب‌ترین طراحان صنعتی در کشور ترکیه آغاز گردیده و با هدف ارائه بهترین کیفیت و خدمات، فعالیت خود در بازار ایران ادامه می‌دهد. این تیغچه مجهز به الماس‌های برنده با دقت میکرون بوده که در عین ظرافت از مقاومت بالایی در برابر خوردگی برخوردار می‌باشد. تنوع مدل و طراحی در مجموعه ارائه شده توسط گروه سیسا انتخاب را برای کاربر، متناسب با نوع عملکرد آن آسان نموده و شیرینی برشی آسان و دقیق را به تولیدکنندگان هدیه می‌دهد.


سری جدید محصولات تیغچه سیسا، شامل مدل اکو و مدل گلد می‌باشد که طبقه‌بندی محصولات را کامل نموده و امکان انتخاب را برای تولیدکنندگان پروفیل با ارائه تنوع محصول بیشتر فراهم می‌آورد.


به منظور پشتیبانی از سفارش دهندگان، فضای دپو شرکت سیسا باهدف ارسال سریع تیغچه برای تولیدکنندگان و سرویس دهی بهتر از تابستان ۲۰۱۵ بازگشایی و مجهز گردید. متناسب با میزان سفارش دریافتی، هر ماه تعدادی تیغچه به فضای دپو ارسال و نگهداری می‌گردد بدین وسیله تحویل سفارش در یک روز میسر خواهد شد. هدف ما سرویس‌دهی بهتر در سریع‌ترین زمان ممکن می‌باشد.


در اولین سفارش خود از سیسا یک ست را به‌صورت هدیه از ما دریافت خواهید نمود.


لیبل یا نوار محافظ

پروفیل شما تحت حفاظت سیسا می‌باشد. این لیبل برخوردار از پیشرفته‌ترین تکنولوژی و هنر ساخت، محافظ سطح نهایی محصول شما در برابر نور آفتاب و عوامل محیطی بوده و تأثیر عوامل مخرب را به حداقل ممکن می‌رساند. لیبل سیسا برخوردار از بالاترین میزان محافظت در برابر اشعه یو-وی خورشید، از زرد شدگی پروفیل شما جلوگیری می‌نماید. مهم‌ترین عملکرد این نوار محافظ نوع خاص چسب منحصر به فرد پشت محصول می‌باشد که در عین خاصیت چسبندگی بالا بر روی محصول اثری از خود به جا نمی‌گذارد.


مشخصات تکنیکی:


مقاومت بالا در برابر اشعه فرابنفش خورشید، دسترسی آسان، جداساری آسان؛
برخوردار از استانداردهای ایزو و هنگام جداسازی از خود ردپا و چسبی به جا نمی‌گذارد می‌باشد؛
امکان پرینت شفاف در رنگ‌های مختلف از جمله آبی، سیاه و سفید و یا گزینه‌های ۶ رنگ؛
قابلیت تأمین از عرض ۳۰ میلی متر تا ۲۲۰۰ میلی متر؛
قابلیت تأمین در طول‌های مختلف از ۵۰۰ متر تا ۱۰۰۰ متر؛
امکان پرینت با چسب سفید و مشکی؛
طراحی و برش لگو شما بر روی محصول؛


مواد اولیه TPV ,TPE, SEBE

همان‌طور که در اختیار داشتن ماشین آلات، تجهیزات و نیروی انسانی متخصص و کارآزموده جهت تولید پروفیل یو پی وی سی تعیین کننده است مواد اولیه آن نیز جزء پارامترها و فاکتورهای بسیار مهم در این خصوص می‌باشد. سیسا با دقت فراوان جهت تهیه مواد اولیه با شرکت‌های معتبر وارد مذاکره شده و با خرید مرغوب‌ترین نوع مواد زیر ساخت اصلی تولید محصولات شمارا موردتوجه قرار می‌دهد. بدیهی است که حفظ کیفیت رنگ و ساختار فیزیکی پروفیل‌ها در طول زمان مستقیماً با مواد اولیه بکار رفته در آنها ارتباط دارد.